Sipariş ve Destek : info@mkblconcept.com
Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi


Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme esnasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı vermiş olduğunuz bilgiler, üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kesinlikle kullanılmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.  Bu nedenle bu bilgileriniz korunmasında Lovefashionist.com’da en üst düzeyde güvenlik kullanılmaktadır. Lovefashionist.com’da kredi kartı bilgileriniz sadece sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında tutulmaz.


Lovefashionist.com, müşteri bilgilerini yeni kampanyalar, indirimler hakkında bilgi vermek ve güncellemek, ürün ve hizmet iyileştirmesi hususunda saklar ve kullanıcı izni olmak suretiyle kullanır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama ve beyan zorunluluğu olduğu durumlarda sadece ve sadece resmi makamlara açıklanabilecektir

Lovefashionist.com tarafından belirli aralıklarla gönderilen e-postaları almak istemiyorsanız, e-postaların alt kısmında bulunan ‘’E-Bülten listemizden çıkmak için tıklayınız’’ linkine tıklayarak listeden çıkabilirsiniz.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu sistemde, İnternet üzerindeki dolaşımları sırasında bilgilerinizin,  herhangi bir sebeple istenmeyen kişi ve kurumların ele geçirilmesi engellenmiştir.

Lovefashionist.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz;


Adres  : Lovefashionist Tekstil Tasarım

İnönü Caddesi Meltem Apt. No:69 Kat:1 Daire: 4 Kozyatağı-İstanbul

Telefon: 544 8688794

E-mail :  info@lovefashionist.com

ONLİNE İŞLEMLER
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.